Hemen Ara

+90 530 507 61 43

Kurumsal

Bizi Yakından Tanıyın

Yüksek Standartlarda Edis Lift Kalitesi

Edis Lift 2009 yılından bu güne kadar asansör sektörünün çeşitli dallarında hizmet vermiş, her zaman doğru, zamanında ve yenilikçi girişim anlayışını kendisine prensip edinerek arıza, bakım, revizyon, montaj ve proje’nin yanı sıra malzeme tedarik ve yerli üretim(imalat) anlayışıyla asansör sektöründe yerini almıştır.

Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezinde yer alır. Edis Lift olarak, sadece asansörlerin değil aynı zamanda hizmet kalitemizin de kusursuz olmasına özen gösteriyoruz. Proje başlangıcından tamamlanmasına kadar ve sonrasında da her adımda size destek sağlamak için buradayız.

Üstün Teknoloji

Her adımda teknolojiyi kullanıyoruz.

Eşsiz Tasarım

Modern tasarım anlayışı ile gelişmiş hizmet.

Güvenilir Çalışma

Teknik uzmanlığımız ile içiniz hep rahat.

0%

Fark Yaratan Kalite

0%

Teknolojik Altyapı

0%

Müşteri Desteği

Neler Yapıyoruz

Asansör Sektöründe Güvenilir Hizmet

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle birlikte her geçen gün birlikte gelişiyoruz. Gücümüzü hizmet kalitemizden alıyor ve farkımızı her adımda ortaya koyuyoruz.

Farkımız Nedir

Hızlı Çözüm Anlayışı

Hedefe yönelik çözümler ile zamanınızı asla boşa harcamadan sorununuzu çözüyoruz. Tecrübemiz sayesinde vakit kaybı yaşamıyor ve güvenliğinizi en üst düzeyde tutuyoruz. Aynı zamanda bize kolay ulaşabilmenizi önemseyerek size kısa sürede dönüş sağlıyoruz.

Planlı Çalışma
100%
Güvenli ve Uzman Tutum
100%

Mükemmeliyetçi yaklaşım ile kusursuz ve uygun fiyatlı hizmet

Hizmetlerimiz

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Hizmetlerimizin her birinde profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti odaklı ilerleme sağlanır. Tecrübeli ekibimiz süreci en doğru şekilde yönetir.

Açık Tip Engelli Platformu

Açık Tip Engelli Platformu

Engelli bireylerin dış mekanlarda yükseklik farklarını aşmalarına yardımcı olan bir tür asansör veya platform sistemidir.

Araç Asansörü

Araç Asansörü

Taşıtların yükseklik farklarını aşmak veya farklı seviyeler arasında taşınmalarını sağlamak amacıyla kullanılır.

Asansör Kabin Modelleri

Asansör Kabin Modelleri

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunan bu modeller, her türlü bina ve zevke uygun seçenekler sunarlar.

Asansör Montajı

Asansör Montajı

Güvenli ve hızlı ulaşımın anahtarı işlevsel cihazların doğru bir şekilde montajı, kullanıcıların güvenliği ve bina işlevselliği için kritik öneme sahiptir.

Hidrolik Yük Platformları

Hidrolik Yük Platformları

Endüstriyel tesislerden depolama alanlarına, inşaat sahalarından hastanelere kadar pek çok farklı sektörde yaygın bir şekilde kullanılırlar.

Kapalı Tip Villa Asansörleri

Kapalı Tip Villa Asansörleri

Lüks konutlarda konfor ve erişim sağlama amacıyla kullanılan özel asansörlerdir. Hem işlevsel hem de estetik bir deneyim sunar.

Monşarj Yemek Asansörleri

Monşarj Yemek Asansörleri

Mutfak içi operasyonları optimize etmek ve yemek servisi süreçlerini hızlandırmak amacıyla kullanılan özel asansörlerdir.